DMO ÜRÜN KODU: 18454-K659

ÜRÜNLERİMİZ

U KOLLU DİJİTAL RÖNTGEN CİHAZI

Genel Özellikler

• U Kollu Röntgen cihazı motorize tam otomatik ve çok amaçlı bir dijital radyografik sistemi olarak, görüntü kalitesini, görüntü işlemeyi ve kullanıcı arayüzünü en gelişmiş teknoloji ile sunar. Sistem kolay kullanılır ve güvenilirdir, kaset kullanılmadan, çok az doz ile yüksek kalitede dijital radyolojik görüntü alınmasını sağlar

• İmaj sistemi yazılımında bir anatomik programın seçilmesi ile sistem X-Ray jeneratöründe programlanmış çekim değerlerini, motorize olarak radyografik stand pozisyonunu, kolimasyonu ve seçilen çalışma için sonradan yapılacak düzenlemeleri (post-processing) otomatik olarak ayarlar.

• Radyografik stand dört ayrı motorize bağlantı yeri vardır ve önceden programlanmış verilere göre (Tüm Stand / Dedektör pozisyonları, organ çekim pozisyonları) otomatik olarak pozisyonlandırılır, bu konumlar kullanıcı tarafından da kolayca tekrar programlanabilir.

                                         

• U-Kol, dedektör ve tüp tarafında toplam 8 adet güvenlik sensörü ile sistemin, hasta veya diğer nesnelere çarpması önlenir, hızı kontrol edilir veya hareket durdurulur. (3 adeti dedektör üzerinde)